Dary menstruace

Dary menstruace

Milé dámy,

přijměte pozvání do "červeného stanu", do bezpečného ženského kruhu, kde se podíváme na jeden z našich největších a zároveň nejvíce nepochopený a nepřijatý dar a tím je naše MENSTRUACE.

"Menstruace jako dar či dokonce požehnání?? Když jsem tohle slyšela před pár lety, vzedmula se ve mě nekontrolovaná zlost. To proto, že jsem zažívala obrovské menstruační bolesti, nepříjemné výkyvy nálad a měsíčky mi byly jen a jen na obtíž. Od té doby jsem ušla velký kus cesty a svými zkušenostmi chci nyní inspirovat i Tebe. Svou menstruaci upřímně miluji a každý měsíc se na ni těším. Jak je to možné? Přijď a já to s Tebou v ženském kruhu posdílím."

 

  • Budeme si povídat o menstruaci bez cenzury
  • Prozkoumáme různé alternativní menstruační pomůcky
  • Naučíme se praktické techniky pro uvolnění menstruačních bolestí
  • A prožijeme si krátkou meditaci

 

Místo konání:

Prostory nám poskytne YoFyz - nádherné jógové studio v Olomouci na ulici Masarykova třída. Sejdeme se v 17 hodin a loučit se budeme kolem 21. hodiny.

YoFyz jógové centrum, Masarykova 44, 779 00 Olomouc

 

CENA:

Jedná se o druhé ze třech májových setkání. Ty na sebe volně navazují a točí se kolem podobných témat. Zúčastnit se můžeš pouze jednoho nebo všech setkání.

Cena je 550 Kč za jednu akci, 1.000 Kč za setkání dvě a 1. 350 Kč za setkání tři.

Kapacita je omezena na 10 žen a rezervaci je potřeba provést na e-mail beckovalucie@gmail.com nebo smskou na číslo 721 225 860.

 

A o čem budou další čtvrtky?

  • 2. 5. se společně podíváme na téma ŽENSKÉ CYKLIČNOSTI, naučíme se ji vypozorovat, přijmout a využívat darů, které nám přináší.
  • FB událost, Událost na webu

 

  • 16. 5. se pak ponoříme do tématu ŽENSKÝCH RITUÁLŮ, řekneme si, proč jsou pro nás důležité, jak si je prakticky připravovat, naučíme se komunikovat s vnitřní moudrou ženou, pomalujeme se hennou a budeme si povídat o rituálech z ostrova bohů a démonů, z Bali.
  • FB událost, Událost na webu

 

Těším se,

s láskou,

Luci

www.zpannycyklickouzenou.online

 

PRO VÍCE INFORMACÍ

Pro více detailů a informaci o volných místech mě neváhej napsat na FB nebo mail beckovalucie@gmail.com.

 

LEKTOR: Luci Bečková

 

Lucie Bečková

Čtvrtek 9. května 2019 v 17:00

< Zpět na všechny akce

YoFyz © 2016-2019

webdesign a grafika: Maia Design