< Zpět

- Kabir Bharti  -

Masáže

Kabir je zkušený učitel z indické Puny. V našem centru se s ním stále můžete potkat a načerpat od něj nové poznatky a pozitivní energii. Objednat se k němu můžete na meditace nebo na hluboce uvolňující biodynamickou masáž, která pracuje i na psychické úrovni.

Kabir se zabývá Oshovými meditacemi a také Tibetskými a Vipassanskými meditačními technikami, které s radostí a nadšením sdílí s lidmi z celého světa. Své zkušenosti čerpal hlavně v Osho resortu v indické Puně, kde mnoho let pracoval a kde získal spoustu znalostí a zkušeností nejen z oblasti meditací, ale také načerpal mnoho o masážích, józe, tai-chi a různých terapiích (např. arteterapie atd.)

  • BIODYNAMICKÁ REBALANČNÍ MASÁŽ

Biodynamická rebalanční masáž je hluboce uvolňující. Jejím cílem je nastartování sebeuzdravujících schopností organismu. Používá pomalý, hluboký a stálý tlak až do fyzického a většinou také emočního uvolnění s minimálním množstvím oleje nebo krému. Obsahuje jemné techniky, které zmírňují svalové napětí a bolesti, které jsou způsobeny dlouhodobým stažením svalů. Uvolňuje blokády v těle způsobené stresem, dlouhodobým napětím, traumatizujícími událostmi, potlačovanými emocemi či únavou. Během každé masáže můžete pocítit úlevu na fyzické i psychické rovině.

Efekt biodynamické rebalanční masáže:

  • uvolňuje napětí v těle, ztuhlost svalů
  • povzbuzuje samoléčebné procesy v těle
  • pomáhá léčit psychosomatické problémy (např. migrény, bolesti zad, poruchy spánku, dlouhodobá únava, atd. )
  • pomáhá zlepšit  držení těla
  • zlepšuje flexibilitu těla
  • podporuje energetickou rovnováhu organismu
  • ulevuje od stresu a zlepšuje tělesnou i duševní rovnováhu

Cena: 2.000,-Kč za první terapii (délka první terapie může být až 3 hodiny)

Další masáže již za cenu 1.500,-Kč.

 

Probuďte v sobě sebeuzdravující síly,

které jsou každému člověku vlastní.

REZERVACE

Kabir Bharti

608 442 859

info@yofyz.cz

 

Zobrazit Volné termíny

YoFyz © 2016-2019

webdesign a grafika: Maia Design