centrum yofyz

Centrum YoFyz propojuje mnoho stylů jógy, fyzioterapii, meditace, masáže a psychologické poradenství. Naším přáním je, abyste se u nás cítili dobře a našli příjemné prostředí, kam se budete rádi vracet. Bližší informace najdete v jednotlivých záložkách.

Těšíme se na Vás ♥

 

Centrum Yofyz se nachází na půl cesty mezi zastávkami U Bystřičky a Hlavní nádraží. Celý prostor je zrekonstruovaný v roce 2016 a ač je malý svou rozlohou, klid a pohoda tu vládne velká :)

Centrem hlavního dění je cvičební sál, který slouží ke skupinovým lekcím a jeho kapacita je 12-14míst. Bezprostředně se sálem je spojena šatna, která je  vybavena uzamykatelnými skříňkami, velkou skříní se cvičebními pomůckami a také si zde můžete před lekcí či po nabídnout uvařený čaj. Pokud se na lekcích zapotíte můžete využít 2 sprchy. Trošku oddělené od centra dění jsou naše 2 terapeutické místnosti, které slouží k masážím, fyzioterapii a psychologickému poradenství. Chvilku vydechnout, posedět, přečíst si novinky a prohlédnout kosmetiku můžete na naší minichodbičce.

 

náš team

Fotogalerie

Již brzy pro Vás spustíme e-shop se širokým výběrem jedinečné ájurvédské pleťové a tělové kosmetiky, kterou dovážíme přímo z Indie, kvalitní kokosový olej a masážní a esenciální oleje ájurvédské kvality připravované podle tradičních postupů ze vzácných bylin sbíraných od Jižní Indie po svahy Himalájí. Součástí nabídky budou také jógové pomůcky a doplňky jako jsou jógamatky, meditační polštářky nebo pohankové relaxační válce.  Radost  si budete moci udělat také nákupem maly či jiných šperků.

 

E-SHOP

YoFyz © 2016-2019

webdesign a grafika: Maia Design