Ženská cykličnost

Ženská cykličnost

Při tomto prvním informačně-prožitkovém odpoledni se zaměříme na ŽENSKOU CYKLIČNOST. V bezpečném kruhu se podíváme na její projevy, dary, výzvy, vykřičníky a praktické využití do našich životů.

 

Co to znamená, že jsme ve fázi "panny"? Jaké kvality nese "matka"? Jak pracovat s dynamickou "čarodějkou"? A jak si užívat čas "vědmy"? Dozvíš se nejen informace o jednotlivých fázích, ale také jak s nimi pracovat, jaké mohou přinášet výzvy a dary. Ze setkání si odneseš nejen mnoho informací a praktických tipů, ale také svůj vlastnoručně vyrobený cyklický náramek, který Ti bude připomínat, že se během měsíce 4krát proměníš!

 

Místo konání:

Prostory nám poskytne YoFyz - nádherné jógové studio v Olomouci na ulici Masarykova třída. Sejdeme se v 17 hodin a loučit se budeme kolem 21. hodiny.

YoFyz jógové centrum, Masarykova 44, 779 00 Olomouc

 

CENA:

Jedná se o první ze třech májových setkání. Ty na sebe volně navazují a točí se kolem podobných témat. Zúčastnit se můžeš pouze jednoho nebo všech setkání.

Cena je 550 Kč za jednu akci, 1.000 Kč za setkání dvě a 1. 350 Kč za setkání tři.

Kapacita je omezena na 10 žen a rezervaci je potřeba provést na e-mail beckovalucie@gmail.com nebo smskou na číslo 721 225 860.

 

A o čem budou další čtvrtky?

  • 9.5. objevíme DARY NAŠÍ MENSTRUACE, budeme si povídat o menstruaci bez cenzury, prozkoumáme různé alternativní menstruační pomůcky, naučíme se praktické techniky pro uvolnění menstruačních bolestí a prožijeme si krátkou meditaci.
  • FB událost, Událost na webu

 

  • 16. 5. se pak ponoříme do tématu ŽENSKÝCH RITUÁLŮ, řekneme si, proč jsou pro nás důležité, jak si je prakticky připravovat, naučíme se komunikovat s vnitřní moudrou ženou, pomalujeme se hennou a budeme si povídat o rituálech z ostrova bohů a démonů, z Bali.
  • FB událost, Událost na webu

 

Těším se,

s láskou,

Luci

www.zpannycyklickouzenou.online

 

PRO VÍCE INFORMACÍ

Pro více detailů a informaci o volných místech mě neváhej napsat na FB nebo mail beckovalucie@gmail.com.

 

LEKTOR: Luci Bečková

 

Lucie Bečková

Čtvrtek 2. května 2019 v 17:00

< Zpět na všechny akce

YoFyz © 2016-2019

webdesign a grafika: Maia Design