5. - 9.8.2020

Certifikovaný instruktorský kurz meditací

Přestavujeme Vám certifikovaný instruktorský kurz meditací, kterým Vás provede Kabir Bharti, uznávaný učitel meditací a jógy z Indie.

Meditace je naše vnitřní přirozenost. Je to naše bytí. Nemá nic co dočinění s tím, co děláme. Nemůžeme ji získat, není to věc. Je to naše bytí. Jakmile pochopíme, co je meditace, vše je velmi jasné.

 

Lektor: Kabir Bharti

Přestavujeme Vám certifikovaný instruktorský kurz meditací, kterým Vás provede Kabir Bharti, uznávaný učitel meditací a jógy z Indie.

V tomto unikátně sestaveném meditačním učitelském kurzu se naučíte mnoho různých meditačních technik, které Vás obohatí ve Vaší vlastní praxi a také Vás naučí vše potřebné, abyste se stali úspěšnými učiteli meditací a mohli své zkušenosti předávat dál. Dozvíte se také spoustu o jógové filozofii.

Kurz je vhodný pro všechny zájemce. Přínosný také pro učitelé jógy, kteří získají mnoho znalostí a inspirace, jak začleňovat meditační a koncentrační techniky do jógových lekcí.

Kurz zahrnuje teorii, praktickou sebezkušenost, nácvik učení. 

Meditace není proti akci. Neznamená to, že musíte uniknout ze života. Jednoduše vás učí nový způsob života.

Na konci kurzu obdržíte certifikát. Tento certifikát je potřeba pro některá meditační centra, pokud u nich chcete na meditacích facilitovat.

Kurz probíhá v angličtině, překlad do češtiny je zajištěn.

Datum: 5. - 9.8.2020, každý den od 9 do 17 hodin.

Cena: 9.500,-Kč.  V ceně kurzu kniha, meditační manuál, hudba k meditacím a drobné občerstvení a nápoje.

Místo: Bedihošť, Prostějovská 64. Nové prostory meditárny s příjemnou atmosférou a úžasnými majiteli. V příznivém počasí využijeme i prostorné venkovní zázemí. 

Možnost ubytování v Bedihošti - více info zde nebo poblíž.

Dobře dostupné z Olomouce, Prostějova, Brna. Lze také domluvit hromadný odvoz.

Obědy si můžeme nechat vozit z např. indické restaurace nebo jiné na přání.

O lektorovi: Kabir je zkušený učitel z indické Puny.  Již od dětství zajímá o vše, co souvisí s meditací a probouzení vyššího vědomí. Pomáhá lidem najít to, co je pro ně nejlepší na jejich cestě ke klidu a štěstí, s porozuměním, vřelostí a humorem.

Přihlášení a více zde: https://kabiryoga.com/home-2/certifikovany-instruktorsky-kurz-meditaci-bedihost/