17.-19.9.2021

Teach Yoga in English - 3denní jazykový kurz

Učíte jógu a láká vás představa učit ji v angličtině? Chtěli byste to umět, ale nevíte jak na to, nebo jestli na to máte? Bojíte se, aby vám studenti rozuměli? Máte obavy, že nebudete schopni vše dostatečně popsat slovy?

Všechny obavy jsou zbytečné. Učit jógu v angličtině totiž není o ničem jiném než naučit se pár desítek sloves, podstatných jmen a dalších slovních druhů, které se při výuce jógy používají a neustále se opakují.

Lektor: Michelle Holt 

Pokud jste někdy přemýšleli o tom, že byste rádi učili jógu v angličtině, ale nevíte kde a jak začít, tohle může být vaše šance udělat první krok.
Tento jazykový kurz, v České republice první svého druhu, je určený zejména učitelům jógy, kteří by chtěli:
• rozšířit svou nabídku o lekce pro zahraniční studenty
• učit jógu při cestování
• založit studio nebo pracovat v zahraničí
• zúčastnit se jiného jógového kurzu, např. v Indii
• porozumět materiálům a videím v angličtině a čerpat z nich inspiraci
• zdokonalit svou výslovnost a komunikaci
• vyzkoušet si své vlastní jazykové schopnosti a roli učitele jógy v angličtině
Ať už je vaším cílem cokoli, je to rozhodně výzva, která vás posune, obohatí a nasměruje. Můžete dokonce zjistit, že vaše nová role učitele v angličtině se vám natolik zalíbila, že ji budete chtít ještě více prohlubovat a objevovat.
KOLIK ŘEČÍ ZNÁŠ, TOLIKRÁT JSI UČITELEM.
A je to opravdu tak.
Na tomto kurzu se seznámíte se všemi základními pojmy a frázemi potřebnými k vedení lekcí všech druhů jógy: názvy ásan v angličtině, anatomii, dynamická a frázová slovesa, předložky... Přímo na kurzu pak budete mít možnost si tyto intrukce vyzkoušet na sobě navzájem a každý dostane prostor pro vlastní krátkou ukázkovou hodinu.
Kurz bude probíhat celou dobu v angličtině s výjimkou vysvětlování v češtině pro bližší pochopení. Michelle Holt, která pro vás tento kurz připravila, je certifikovaná lektorka výuky jazyků a jógy. Více o ní si můžete přečíst na https://michelle-holt.webnode.cz/.
Informace ke kurzu:
KDY: 17.-19.9.2021
KDE: Centrum Yofyz, Masarykova třída 44, Olomouc
CENA: 2600 Kč (tištěné materiály v ceně)
s sebou svačinu, oběd (také možno zajít si na oběd o přestávce, příp. objednat)
Přihlášky a dotazy posílejte nejpozději do 12.9.2021 na email: michelle.holt.teacher@gmail.com, kapacita je omezena velikostí studia.
Garance vrácení peněz v případě nespokojenosti.
Těším se na vás!
Michelle Holt