SEBELÁZEŇ PRO ŽENY/ MEDITACE

Lektorka: Veronika Johnová

Čas: pondělí 19.45-21.00

Lekce Sebelázeň a Meditace se budou střídat po týdnu! 

SEBELÁZEŇ PRO ŽENY

Sebelázeň. To je vyživující časoprostor jen pro ženy vytvořený se záměrem dostat se do kontaktu se sebou, se zdrojem. Takové důležité rande sama se sebou. Apel na prožívání teď a tady. Co můžete čekat?

>spontánní pohyb na rozproudění energie
> protažení a procítění těla-sebe
> tichá meditace
> vedená imaginace
> Óm
> aromaterapie
> vědomý dotek ode mě pro každou z vás
> pranajama (řízení toku energie pomocí dechu)
> sdílení (pokud budeš chtít)

Sebelázeň je vlastně takový ženský meditační kruh, budeme se ladit na naši ženskou podstatu, uctívat ji a podporovat ženu v nás. Pocit z této seance by měl být osvěžující, jako je to vždy, když se obrátíme dovnitř namísto ven. Dáme pozornost jen samy sobě, rozzáříme se pro sebe i pro okolí, podpoříme sebelásku, sebeúctu, otevřeme srdce a pocítíme naši ženskou sílu, která je tu pro nás vždy k dispozici, jen ji někdy nevidíme. Pokud si tedy chceš dát dárek, dostat se do kontaktu se svými prioritami a užít si čas v kruhu žen, ale zároveň jen sama se sebou, jsi vítaná.
Nebudeš muset dělat nic, co by ti bylo nepříjemné, svoboda je pro mě nejvyšší priorita. Nicméně podívat se někdy za svou komfortní zónu a spatřit svůj potenciál bývá inspirující a šťavnaté:)) Stejně jako my ženy.
S sebou si vemte klapky na oči a pokud máte, taky amulet (pokud chcete nabít nějaký předmět podporující a vyživující energií ženského kruhu), pohodlné oblečení - vážně cokoli v čem se budete cítit v první řadě pohodlně a v druhé řadě hezky/žensky. Klidně sukně, legíny, šaty, cokoli.

MEDITACE

Čím dál tím víc vnímám, jak je důležité udržovat kontakt sama/sám se sebou. Dělat pravidelně ponor do sebe, abychom byli schopni pracovat se svým potenciálem a nedovolili strachu, aby opanoval naše prožívání. Abychom se nenechali jen vláčet okolnostmi s tím, že "se nám něco děje", ale sami byli tou hybnou silou a vědomím, které s radostí pluje na vlnách života. Jednou dole, jednou nahoře - s vědomím pozorovatele, se kterým se na hodinách meditačních technik seznámíme. Co je pro mě správně? Jaká je ta moje pravda? O co mi skutečně v životě jde? Meditace jsou vhodné pro ty z vás, kteří chtějí udělat laskavost svému mentálnímu zdraví, které je úzce propojené se zdravím fyzickým. Také pro ty, kteří chtějí zklidnit rozbouřenou mysl, která má ke všemu neustálé komentáře.  Moc se mi líbilo, když jsem (už nevím kde) slyšela větu: "Meditace je jako dobrý nápad, prostě z ničeho nic přijde." Pokud se chcete znovu propojit se svým vyšším vědomím a intuicí, zařaďte meditační techniky do své rutiny a stav meditace dřív nebo později prostě přijde. Bude mi ctí vás provázet na cestě sebepoznávání.

S sebou si vemte klapky na oči a pokud chcete, taky svůj amulet.