MGR. KLÁRA AUGUSTINOVÁ

Lektorka jógy, porodní asistentka

Od malička jsem byla vedena k pohybu tancem, kterému jsem se ve volném čase věnovala do patnácti let. Dlouho jsem pak v dospělosti nemohla najít něco, co by mě podobně naplňovalo..
Při praktikování jógy, nejen na jógové podložce, cítím, že jsem "doma". Jógu vnímám jako proces, při kterém se mohu propojit nejen se svým tělem, ale také se svou duší v přítomném okamžiku. Děje se tak skrze dech, ásany a relaxaci, kdy mysl jakoby ztrácí na síle a otevírá se prostor pro vnitřní klid a spojení sama se sebou. Podobný klid a pocit radosti zažívám také v přírodě, kde ráda trávím čas se svými blízkými.

A proč Mahati jóga? Mahati je jógové jméno, které ke mně přišlo v průběhu Instruktorského jógového kurzu u Míši a Kabira, který byl pro mne velkou inspirací a zážitkem. Zároveň mi toto pojmenování dává svobodu v mých jógových lekcích, které nemají vyhraněný styl a jsou spíše jejich propojením. Lekce jsou vhodné pro začátečníky, ale i pro mírně pokročilé.

Přijďte si protáhnout tělo, zklidnit mysl a udělat si čas pro sebe na jógové podložce v příjemném prostředí centra Yofyzu, těším se na Vás.

Jógové vzdělání

Certifikace:

2021 Akreditovaný kurz pro instruktory jógy, Kabiryoga, Olomouc

2022 Lektorský kurz Těhotenská jóga, Mama Baby Studio s.r.o., Praha

Kontakt

Mgr.Klára Augustinová

Tel: +420 608 206 208

mahatiyoga@seznam.cz