MGR. KLÁRA AUGUSTINOVÁ

Lektorka jógy, porodní asistentka

Jógu vnímám jako proces, při kterém se mohu propojit nejen se svým tělem, ale také se svou duší v přítomném okamžiku. Děje se tak skrze dech, ásany a relaxaci, kdy mysl jakoby ztrácí na síle a otevírá se prostor pro vnitřní klid a spojení sama se sebou. Podobný klid a pocit radosti zažívám v přírodě, kde ráda trávím čas.

Již třináct let pracuji na porodním sále ve šternberské porodnici a ráda bych propojila své znalosti porodní asistentky s praxí jógy pro těhotné ženy.

V těhotenství je obzvlášť důležitá schopnost relaxace, uvolnění, propojení se s miminkem a práce s dechem, nejen jako příprava k porodu.

Součástí Těhotenské Mahati jógy je v závěru prostor pro sdílení a možná konzultace na téma, které Vás zajímá či je pro Vás právě aktuální, v rámci předporodní přípravy.

A proč Těhotenská Mahati jóga? 🙂 Mahati je jógové jméno, které ke mně přišlo v průběhu Instruktorského jógového kurzu u Míši a Kabira, který byl pro mne velkou inspirací a zážitkem, který ve mně ukotvil pocit, že „jsem doma“. Zároveň mi toto pojmenování dává svobodu v mých jógových lekcích, které nemají vyhraněný styl a jsou spíše jejich propojením.

Lekce těhotenské jógy jsou vhodné od ukončeného I.trimestru a pro ženy bez omezení doporučené lékařem.

Cena za lekci 90 minut: 250,-Kč.

Jógové vzdělání

Certifikace:

2021 Akreditovaný kurz pro instruktory jógy, Kabiryoga, Olomouc

2022 Lektorský kurz Těhotenská jóga, Mama Baby Studio s.r.o., Praha

Kontakt

Mgr.Klára Augustinová

Tel: +420 608 206 208

mahatiyoga@seznam.cz