KRISTÝNA PERŮTKOVÁ

Lektorka jógy

Pohyb pro mě vždy byl, je a bude každodenním chlebem. Po vystudování Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého, mi ale stále chyběl dílek do mojí pohybové skládačky. Chybělo mi propojení psychického a fyzického těla. Proto jsem si během studií rozšířila působnost na lektora psychomotorických her. Při vysoké škole jsem pracovala hlavně s dětmi předškolního a školního věku. Po vystudování jsem se věnovala dětem s postižením a jako koníček jsem trénovala plavání dětí opět školního a předškolního věku. Pořád ale scházel jeden dílek mého
puzzle. Ten jsem s naprostým nadšením objevila letos po absolvování instruktorského kurzu jógy u Kabira a Míši. Tento kurz mi zcela změnil moje pohybové vnímání těla. Dal mi tolik, co mi mé 6leté studium na vysoké škole nedalo ani z poloviny. Kruh se uzavřel, do skládačky byl vložen poslední tak důležitý dílek. Jóga je pro mě naprostá celistvost jednoty těla a ducha.
Kalokagathia, ideál harmonického propojení, nalezení meditace v pohybu, a hlavně zdravé
procvičení a protažení nejhlubších svalů těla včetně srdce a mozku.

Ve svých lekcích ráda pracuji s naprostými začátečníky. Spíše než skupinové lekce pracuji nejčastěji s jedincem. Jen tak mohu nastavit individuální přístup každému na míru.

Při lekcích pro muže se zaměřuji na hluboký stabilizační systém, pánevní dno a také povznáším jejich ego ještě výš:)

V lekcích pro těhotné je pro mě důležité zdravé a jemné protažení zad, pánevní dno a propojení ženy s miminkem.

Jógové vzdělání

Certifikace:
Akreditovaný kurz MŠMT Instruktor jógy KabirYoga

Kontakt

Kristýna Perůtková

kralovakristl@seznam.cz

773 626 845