TEREZA MIKSTEINOVÁ

Lektorka jógy

Už od mala jsem zvídavý, akční člověk, který miluje přírodu. Ráda poznávám nové věci, experimentuju a potřebuju si spoustu věcí vyzkoušet na vlastní kůži, než si na ně udělám názor. Všechny tyto atributy se projevily i při výběru studijního oboru a to Experimentální biologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.
Má profese spočívá v práci v laboratoři, avšak velmi ráda trávím svůj volný čas v přírodě, hrou na hudební nástroje (shamisen a klavír) a miluju sport. Většinou mě přitahovaly dynamické sporty jako je třeba jízda na koni, lyžování, inline skate, jízda na kole, lezení, avšak postupem času jsem začala toužit i po uzemnění a klidu skloubeném s pohybem. A tak jsem se dostala na jógovou podložku. Na podložce se snažím uzemnit a soustředit se pouze na "tady a teď", někdy to jde víc, někdy míň. Však to znáte každý sám nejlépe 🙂 Avšak tato cesta se mi líbí a rozhodla jsem se ji dál následovat. Díky ní jsem se letos dostala až na Instruktorský kurz učitele jógy a stále si tou cestou jdu dál.
Dalším krokem na této cestě jsou mé pondělní hodiny právě tady v Yofyz, na které bych vás ráda pozvala. V průběhu lekce se můžete těšit na dýchací techniky, dynamičtější jógu vedenou vaším dechem, ale i závěrečnou relaxaci s uvolněním, hudebním doprovodem nebo v tichu. Nechme se překvapit, kam nás zavede ono pověstné heslo Tady a teď.

Jógové vzdělání

Certifikace:

Instruktor jógy 2021, Kabiryoga, Olomouc

Kontakt

Tereza Miksteinová 

email: terezamiksteinova@gmail.com