VERONIKA NĚMCOVÁ

Instruktorka jógy

Jmenuji se Veronika Němcová a sport je v mém životě od dětství. Ve čtyřech letech jsem začala s krasobruslením, u kterého jsem zůstala do svých 15ti let. Ve svém volném čase ráda běhám a jezdím na kolečkových bruslích. V zimě miluji lyžování.

Powerjóga se v mém životě objevila poměrně nedávno, konkrétně v roce 2013, ovšem o to intenzivnější láska na první pohled to byla. Až jóga mě dokázala pohltit natolik, že po pár lekcích jsem věděla, že to je to, co v mém životě bude už napořád. Po mé rodině a přátelích je jóga to, co dává mému životu smysl. Nejdříve jsem lekce navštěvovala pouze jako klient, posléze zatoužila vzdělávat se intenzivněji a následně moci toto své nadšení nabízet klientům dál.

Jógové vzdělání

Vzdělávací program jsem absolvovala v Power Yoga Akademii Vaška Krejčíka a chuť po vzdělávání stále nekončí :-)... postupně jsem získala certifikáty ze seminářů Prana flow jógy, Pránájámy a jóga nidra, těhotenské jógy a vinyasa jógy. V blízké budoucnousti plánuji ješte nahlédnout do tajů Jin jógy a dětské jógy. Již nějaký čas vedu své lekce powerjógy a vinyasa jógy, ve kterých se snažím klientům ukázat alespoň část všech benefitů, kterými jóga obohatila i můj život…

Kontakt

tel.: +420 605 405 245