POKOJ - Viktorie Schrotterová

AROMATERAPIE, MASÁŽE

V dnešní rychlé uspěchané době každý z nás hledá způsob, jak se zastavit a najít vnitřní pokoj a klid. Rozhodla jsem se vytvořit malé útočiště v centru Olomouce, které slouží jako prostor k relaxačním masážím a aromaterapii. Masáž spojenou s vůní esenciálních olejů vnímán jako ideální způsob hýčkaní fyzického těla, ale také toho emocionálního. Proto jsem se rozhodla vám nabídnout možnost zakusit vědomý dotyk a sílu aromaterapie jako celistvý rituál, který může být prospěšný mnoha směry.

JE TADY POKOJ, KLID.

Co je to aromaterapie?

Aromaterapii lze definovat jako řízené používání esenciálních olejů k udržování, podpoře a zlepšení fyzické, psychologické a duchovní pohody. Rostlinné esence jsou extraktem aromatické rostliny a lze je používat mnoha způsoby. Nejvíce je účinné aplikovat oleje přímo na kůži prostřednictvím masáže, mastí, obkladů a koupelí.

Proč je dobré dopřát svému tělu masáž?

Mezi pozitivní účinky patří celková regenerace organismu, rozproudění látkové výměny a v neposlední řadě pohlazení emocionálního těla. Tělo v sobě ukrývá mnoho informací a je opravdu chrámem naší duše, proto je dobré udržovat ho v čistotě a jednotě.

REZERVACE:

Pro rezervace použijte prosím přímo web Pokoje zde https://pokojolomouc.cz/