MICHAELA ŠTĚRBOVÁ

Lektorka jógy

Jmenuji se Michaela, je ve mně spousta radosti a lásky, a sport i pohyb obecně považuji za nezbytnou součást mého života. Ještě před lety bych nevěřila, že zrovna já budu stát za tímto názorem. Člověk se ovšem k některým poznáním musí dopracovat postupně... 

Začalo to studiem na vysoké škole, kdy jsem stále seděla u počítače a bolelo mě z toho celé tělo. Jedno léto mi došla trpělivost, obula jsem si staré tenisky a oblečení, které vůbec nebylo sportovní a začala běhat. Od prvního kilometru, přes mnoho půlmaratonů a s cílem uběhnout maraton, se běhu věnuji dodnes. Běhání mi však nestačilo, cítila jsem, že potřebuji posílit a předejít bolavým zádům i hlavě. A tak jsem přišla k józe. Láska k ní přicházela postupně a jakmile jsem se setkala s Vinyasa jógou, věděla jsem, že to je přesně to, co jsem hledala. Z počátku pro mě jóga byla pouze fyzickou aktivitou, až po čase jsem zjistila, že mi přináší klid a uzdravuje duši. Byl to pro mě nečekaný a pozitivní vedlejší efekt. Díky józe a komunitě lidí, která ji tvoří, se ze mě stal pozitivnější a otevřenější člověk. A za to jsem jí nesmírně vděčná. Tato vděčnost mě dovedla k rozhodnutí stát se lektorkou jógy a předávat tuto radost ostatním. 

Změna přístupu k životu je možná v každém věku. Dokud jsme zdraví a živí, tak je zde stále prostor pro změnu k lepšímu. Buďme veselí a buďme přítomní! A kdyby vám přece jen nebylo hej, pořiďte si kočku - to léčí!

Přidejte se ke mně na lekci jógy. Vyučuji Vinyasa flow jógu pro začátečníky i pokročilé. Někdy můžete očekávat pomalejší lekci, někdy se trochu zapotíme. A bude to radost!

Jógové vzdělání

Certifikace: 

Prague Yoga Collective’s 200-hour Vinyasa Yoga Teacher Training in Prague - RYT 200

Kontakt

Michaela Šterbová

sterbova.michaela@gmail.com